Dewarové nádoby

Dewarove nadobySpolečnost MVE Chart nabízí nejširší nabídku aluminiových skladovacích  nádob na trhu. Mezi charakteristiky tohoto portfolia patří:

  • Nízká spotřeba tekutého dusíku.
  • Nabídka nádob jak na skladování tak na přepravu vzorků.
  • Možnost výběru z široké palety objemů a řešení pro skladování.
  • Skladování jak v tekutém dusíku tak i jeho parách.

K těmto nádobám frima CHART také nabízí zásobníky na kapalný dusík Eurocyl o objemu 35 nebo 50 l.

Níže jsou specifikace nejčastěji objednávaných řad dewarových nádob.


MVE Cryosystem 6000 Full Auto

Dewarova nádoba, s kapacitou 175 l a řídící jednotkou TEC 3000. Toto řešení kombinuje praktičnost dewarových nádob s bezpečným skladováním větších skladovacích nádob s monitorovacím systémem řídící jednotky a to vše za nižších nákladů na pořízení.


MVE SC Series

millenium xc 20Tato řada produktů je určena pro zákazníky kteří nemají nároky na vysoké kapacity skladování zároveň ale využívají dlouhodobého skladování za nízké spotřeby dusíku. Kapacity těchto nádob se pohybují od 3,6 l do 36,5 l tekutého dusíku.


MVE XC Series

Řada dewarových nádob XC je velmi často používána v oboru asistované reprodukce. Nabízí skladovací kapacity od 500 do 1000 slámek a od 150 do 1000 ampulek. Díky kvalitě zpracování firma s těmito produkty nabízí 5ti letou záruku na vakuové těsnění.


MVE Cryo Shipper Series

Cryoshippers jsou navrženy pro bezpečný transport vzorků o teplotách – 150 °C a nižších. Díky speciálnímu absorbčnímu materiálu je lze naplnit LN2 za méně než 2 hodiny a přepravit tak rychle vzorky


MVE Doble Series

Jedná se o první řadu produktů, která je navržena jak na skladování v tekutém dusíku tak v jeho parách. Lze je tedy použít jak na statické skladování vzorků tak na jejich přepravu. Díky speciálnímu absorbčnímu materiálu je lze naplnit LN2 za méně než 2 hodiny a přepravit tak rychle vzorky. Doba přepravy může být až 30 dnů.
 

xc series 11