Skladovací nádoby na kapalný dusík

Ocelové kontejnerySpolečnost MVE Chart má ve svém portfoliu širokou paletu ocelových skladovacích nádob, které se liší jak svým objemem tak zpracováním. Firma nabízí kapacity na skladování od 3 200 do 94 000 ampulek. Díky kvalitní výrobě, zákazníci získávají ke každému přístroji 5-ti letou záruku na vakuové provedení. Mezi další výhody míněných produktů patří například rovnoměrná redistribuce teploty uvnitř nádoby (udržení - 196°C  v horní vrstvě nádoby) a nejnižší spotřeba tekutého dusíku na trhu.

MVE High Efficiency freezers
Standartní nádoby z vysoce kvalitní ocele pro skladování vyšších objemů vzorků. Zařízení jsou vybavena řídící jednotkou TEC 3000.
 
 

HEcoMVE HEco seriesSpeciální řada skladovacích nádob, která díky svým technickým úpravám zajišťuje snížení spotřeby LN2 o 20% oproti ostatním výrobním řadám společnosti Chart. Toto technické vylepšení dělá z HEco série provozně nejekonomičtější skladovací řešení na trhu. Nabízí se v kapacitách od 370 l tekutého dusíku do 1770 l.

 

 MVE Vario Series1fusion.aspxTato výrobní řada je inovativním řešením pro zákazníky, kteří potřebují ke skladování vzorků teplotu od – 50 °C do – 150 °C.  Jedná se o alternativu k mechanickým mrazákům oproti kterým toto řešení ušetří více než 70% provozních nákladů. Současně lze kontejnery Vario přeměnit na běžnou nádobu pro skladování vzorků v parách dusíku (-196 °C)FUSION
MVE Fusion je první nádobou na kapalný dusík na světě která je „soběstačná“ a ke svému provozu nepotřebuje pravidelné dodávky LN2. Při zprovoznění je vnitřní nádoba naplněna LN2 a poté je Fusion zapojen do elektrické sítě. Spotřeba elektrické energie je zde řádově několikanásobně nižší než u mechanických mrazáků. Tato moderní technologie nalezne své uplatnění například v izolovaných místnostech, v místech kde není možné vybudovat síť zásobování LN2 a na pracovištích umístěných ve vícepatrových budovách.

 

Dodaneü kontejnery MVE CHARTFoto z naší největší instalace skladovacích ocelových nadob.