Dewarové nádoby

Dewarove nadobySpolečnost MVE Chart nabízí nejširší nabídku aluminiových skladovacích  nádob na trhu. Mezi charakteristiky tohoto portfolia patří:

  • Nízká spotřeba tekutého dusíku.
  • Nabídka nádob jak na skladování tak na přepravu vzorků.
  • Možnost výběru z široké palety objemů a řešení pro skladování.
  • Skladování jak v kapalném dusíku tak jeho parách.

Níže jsou uvedené specifikace nejčastěji dodávaných řad dewarových nádob:

 


MVE SC Series

millenium xc 20Tato řada produktů je určena pro zákazníky kteří nemají nároky na vysoké kapacity skladování, zároveň ale skladují vzorky dlouhodobě a požadují nízkou spotřebu dusíku. Kapacity těchto nádob se pohybují od 3,6 l do 36,5 l LN2.


MVE XC Series

Řada dewarových nádob XC je velmi často používána v oboru asistované reprodukce. Nabízí skladovací kapacity od 500 do 1000 slámek a od 150 do 1000 ampulek. Díky kvalitě zpracování firma s těmito produkty nabízí 5ti letou záruku na vakuové těsnění.


MVE Cryo Shipper Series

Cryoshippers jsou navrženy pro bezpečný transport vzorků o teplotách – 150 °C a nižších. Díky speciálnímu absorbčnímu materiálu je lze naplnit LN2 za méně než 2 hodiny a rychle tak přepravit na místo určení.


MVE Doble Series

Jedná se o první řadu produktů, která je navržena jak na skladování v kapalném dusíku tak v jeho parách. Lze je tedy použít na stálé skladování vzorků i na jejich přepravu. Díky speciálnímu absorbčnímu materiálu je lze naplnit LN2 za méně než 2 hodiny a přepravit tak rychle vzorky. Doba přepravy může být až 30 dnů.
 

xc series 11