Skladovací nádoby na kapalný dusík

Ocelové kontejnerySpolečnost MVE CHART má ve svém portfoliu širokou paletu ocelových skladovacích nádob, které se liší jak svým objemem tak zpracováním. Firma nabízí kapacity na skladování od 3 200 do 94 000 ampulek. Nádoby jsou vyráběny z vysoce kvalitní oceli a každá z nich je ručně svařována. Díky kvalitní výrobě je samozřemostí 5-ti letá záruka na vakuové provedení. Mezi další výhody míněných produktů patří například rovnoměrná distribuce teploty uvnitř nádoby (udržení - 190°C  v horní vrstvě nádoby) a nejnižší spotřeba kapalného dusíku na trhu.

MVE High Efficiency freezers
Skladovací nádoby z vysoce kvalitní oceli pro skladování vyšších objemů vzorků v parách LN2. Zařízení jsou vybavena řídící jednotkou TEC 3000, která zajišťuje automatické doplňování kapalného dusíku, měření vnitřní teploty a nezbytné alarmy. Hladina kapalného sudíku je měřena pomocí diferenčního tlaku což umožňujě zjistit přesnou aktuální hodnotu této nezbytné veličiny. Provedení nádoby zabezpečuje homogenní teplotní prostředí pro skladování vzorků s požadovanou teplotou - 190°C i v horních patrech nádoby. Kapacita této řady se pohybuje od 416 ks krevních vaků (250 ml) do více než 2000 ks a objemu 1800 l LN2. 
 
 

HEcoMVE HEco seriesSpeciální řada skladovacích nádob, která díky svým technickým úpravám konstrukčního řešení zajišťuje snížení spotřeby LN2 až o 20% oproti výrobní řadě High Efficiency. Toto technické vylepšení dělá z HEco série provozně nejekonomičtější skladovací nádoby na trhu. Nabízí se v kapacitách od 370 l tekutého dusíku do 1770 l.

 

MVE Vario Series1fusion.aspxTato výrobní řada je inovativním řešením pro zákazníky, kteří potřebují ke skladování vzorků teplotu od – 50 °C do – 150 °C.  Jedná se o alternativu k mechanickým mrazákům oproti kterým toto řešení ušetří více než 70% provozních nákladů. Současně lze kontejnery Vario přeměnit na běžnou nádobu pro skladování vzorků v parách dusíku (-196 °C).MVE FUSION
 je první nádobou na kapalný dusík na světě která je „soběstačná“ a ke svému provozu nepotřebuje pravidelné dodávky LN2. Při zprovoznění je vnitřní nádoba naplněna LN2 a poté je Fusion zapojen do elektrické sítě. Spotřeba elektrické energie je zde řádově několikanásobně nižší než u mechanických mrazáků. Tato moderní technologie nalezne své uplatnění například v izolovaných místnostech, v místech kde není možné vybudovat síť zásobování LN2 a na pracovištích umístěných ve vícepatrových budovách.

 

Dodaneü kontejnery MVE CHARTFoto z naší největší instalace skladovacích ocelových nadob.