eFertility

eFertility je nizozemský vývojář softwarů pro IVF kliniky, s více než 15-ti letou tradicí a zkušenostmi. Mají silnou základnu zákazníků, se kterými mají dlouhodobé vztahy a na základě jejich podnětů své produkty neustále vylepšují. Společnost eFertility získala i důvěru organizace ESHRE, pro kterou vybudovala databázi PGT.

Portfolio eFertility se opírá o následující dva produkty:

eBase je specializovaný EMR software, určený pro každodenní chod kliniky. Je kompatibilní s jakýmkoliv stávajícím informačním systémem a zahrnuje velké množství modulů. Více informací ohledně tohoto produktu můžete nalézt ZDE.

eWitness je software, který sjednotí a zjednoduší pracovní postupy při léčbě neplodnosti, zejména pokud jde o manipulaci se vzorky. Díky kontinuálnímu sledování postupů lze také předejít případným kritickým chybám při záměně vzorků. Zabezpečení práce se vzorky na klinikách je ve světě čím dál častější a v některých zemích je aplikace Witness softwaru již požadována regulatorními úřady. Implementace eWitness je snadná a je možné jej připojit k jakékoliv stávající databázi. Více informací ohledně tohoto produktu naleznete ZDE.

V případě zájmu Vám rádi zajistíme demo eWitness software zdarma.