Dekontaminace pomocí VHP

VHP - dekontaminace pomocí odpařeného peroxidu vodíku. Jedná se o standard biodekontaminace za nízkých teplot, který je bezpečnější, efektivnější a spolehlivější než jiné metody (např. formaldehyd či oxid chloričitý). STERIS VHP účinkuje na celou řadu zdrojů biologické zátěže (mikroorganismy, viry, bakterie, houby a další). Níže uvádíme 5 typů řešení VHP sterilizace pro různé aplikace:

VHP Victory
Victory je mobilní jednotka určená pro dekontaminaci uzavřených prostor o objemech 28 – 566 m3. Hlavními výhodami tohoto mobilního zařízení je jednoduchá ovladatelnost, vysoká kapacita s možností užití více jednotek najednou, které mohou najednou dekontaminovat prostory až o objemech 5000 m3.

 

VHP M100X-T4
VHP M1000-T4 je integrované, vysoce kapacitní zařízení určené pro dekontaminaci uzavřených prostor. Tento typ VHP generátoru je jedním z nejvýkonnějších na trhu a je určen pro dekontaminaci větších prostor.

 

STERIS VHP LTS-V Low Temperature Sterilizer
LTS-V je průlomová technologie, která umožňuje sterilizovat produkty, jako například naplněné vakcíny a další podobné farmaceutické rodukty citlivé na teplotu.

 

STERIS VHP DC-A
VHP DC-A je prokládací komora určená k transferu materiálů mezi místnostmi s rozdílnou třídou čistoty. Toto GMP zařízení je nabízeno v mnoha rozdílných velikostech dle potřeb zákazníka. Další výhodou DC-A je, že se jedná o samostatně funkční zařízení, které nevyžaduje další požadavky na vzduchotechniku