Průmyslové a laboratorní myčky

Myčky od společnosti STERIS jsou určené především pro farmaceutické a výzkumné ústavy a poskytují spolehlivé mytí různých materiálů používaných v biotechnologiích, farmacii a výzkumných ústavech. STERIS nabízí celou řadu těchto zařízení, lišící se velikostí i technickými specifikacemi. Celý výrobní program se nachází v Kanadě a mycí příslušenství je možné navrhnout zákazníkům na míru. Níže uvádíme 3 typy rozdílných velikostí myček:

Glassware Washer Reliance 400XLS/500XLS
Tento typ je navržený k mytí laboratorního skla, plastů a kovových předmětů pro oblast R&D. Nabízí možnost upravení mycích a sušících cyklů dle přání zákazníka, včetně navržení mycích košů a držáků na míru.
 

 

Pharmaceutical Grade Washer 380PG
380PG je průmyslová GMP myčka, která splňuje vysoké požadavky mytí ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu. Kromě efektivních cyklů mytí a sušení, které šetří čas má toto zařízení nízké provozní náklady.
 

 

Pharmaceutical Grade Washer 980PG
980PG je vysoce kapacitní průmyslová myčka, která je v souladu se standarty GMP. Je určena pro mytí různých materiálů a komponentů ve farmaceutických a biotechnologických provozech. Jedním z příkladů aplikací této myčky může být mytí velkoobjemových kontejnerů a nádob či částí plnících linek.